ZONGULDAK’TAN MEDYAYA BAKIŞ
 05 Ekim 2017, Perşembe
ereglionder.com.tr - 5 Ekim 2017

ZONGULDAK’TAN MEDYAYA BAKIŞÇağdaş Gazeteciler Derneği ile Karaelmas Gazeteciler Derneği’nin ortaklaşa düzenledikleri “Medya ve Geleceğe Bakış” Paneli Zonguldak’ta gerçekleştirilecek

Zonguldak’ta yapılacak ve Çağdaş Gazeteciler Derneği ile Karaelmas Gazeteciler Derneği’nin ortaklaşa düzenledikleri “Medya ve Geleceğe Bakış” Paneline hazırlıklar devam ediyor.

Yazılı ve görsel medyanın sorunları, medyanın geleceği ve çeşitli konuların işleneceği, “Medya Ve Geleceğe Bakış” Paneli 11 Ekim 2017 Çarşamba günü Saat 18.00’de Maden Mühendisleri Odası Lokali’nde yapılacak. Panele konuşmacı olarak; Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç, Çağdaş Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Tevfik Kızgınkaya, Doğan Şentürk Fox TV Genel Yayın Yönetmeni ve Gazeteci-Yazar Doğan Satmış’ın katılacağı öğrenildi. Çağdaş Gazeteciler Derneği ile Karaelmas Gazeteciler Derneği’nden yapılan ortak açıklamada, yazılı ve görsel medyanın sorunlarının tartışılacağı “Medya ve Geleceğe Bakış” Paneline tüm Zonguldak halkının da davetli olduğu, Zonguldak basının da bu panele katılımlarının beklendiği ifade edildi.


Haberin linki:
http://www.ereglionder.com.tr/guncel/zonguldaktan-medyaya-bakis-h74114.html
 
 

 
 
© Tüm Hakları Saklıdır. 2022   |   bilgi@cgd.org.tr