Gökmen Ulu’ya anlamlı ödül
 22 Ocak 2018, Pazartesi
sozcu.com.tr - 22 Ocak 2018

Gökmen Ulu’ya anlamlı ödül

Çağdaş Gazeteciler Derneği’nin Uğur Mumcu anısına düzenlediği anma ve ödül gecesinde 'Yılın basın ödülü'ne Sözcü muhabiri Gökmen Ulu layık görüldü. Ulu, ödülünü CHP Milletvekili Gaye Usluer’in elinden aldı. Ödül için konuşan Gökmen Ulu "Eskişehirliler’e teşekkür ediyorum. Bu anlamlı ödülü ebedi önderimiz Atatürk’ün yolunda yürüyenlere ithaf ediyorum." dedi.Çağdaş Gazeteciler Derneği Eskişehir Şubesinin düzenlediği 25. Uğur Mumcu'yu Anma ve Ödül Gecesinde, Sözcü yazarı Bekir Coşkun ile Sözcü muhabiri Gökmen Ulu’ya “Yılın basın ödülü” verildi.
“ATATÜRK’ÜN YOLUNDA YÜRÜYENLERE İTHAF EDİYORUM”

Gökmen Ulu, ödülünü CHP Milletvekili Gaye Usluer'in elinden aldı. Ödül için konuşan Gökmen Ulu “Eskişehirliler'e teşekkür ediyorum. Bu anlamlı ödülü ebedi önderimiz Atatürk'ün yolunda yürüyenlere ithaf ediyorum.” dedi.

RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

Tören için İstanbul ve Ankara'dan gelen, basın mensubu, siyasetçi ve akademisyenlerinde katıldığı gece de oldukça renkli ve duygulu anlar yaşandı. Basın, hukuk, siyaset, sanat, spor, bilim ve demokrasi gibi birçok farklı alanda ödüllerin verildiği gecede, Yılın Sanat Ödüllerine Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının sahnelediği  ‘Evcil' adlı oyun ile Ecren Can Serim ve ‘Sınır' adlı oyun ile Emre Demirci, Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası adına Nazlı Avcı ve Nezih Dikicigiller değer görüldü.


Haberin linki:
http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/gokmen-uluya-anlamli-odul-2184966/
 
 

 
 
© Tüm Hakları Saklıdır. 2022   |   bilgi@cgd.org.tr