Gazeteci Kurtman’a 20. yıl kutlaması
 13 Kasım 2017, Pazartesi
antalyakorfez.com - 13 Kasım 2017

Gazeteci Kurtman’a 20. yıl kutlaması

Anadolu Ajansı, İzmir Dokuz Eylül gazetesi gibi farklı yayın organlarında uzun süre çalışan Seyhan Kurtman, meslekteki 20. yılını ÇGD Akdeniz Gazetecievi’nde meslektaşlarıyla kutladı

Uzun yıllar Anadolu Ajansı, İzmir Dokuz Eylül gazetesi gibi yayın organlarında çalışan Seyhan Kurtman, meslekte geride kalan 20. yılını, gazeteci arkadaşları ile kutladı. Çağdaş Gazeteciler Derneği Akdeniz Şubesi’nde gerçekleştirilen kutlamada konuşan tecrübeli gazeteci, mesleğe 19 yaşındayken Anadolu Ajansı’nda başladığını kaydetti. Aynı dönemde ÇGD ile tanıştığını ve yaklaşık 20 yıldır dernek üyesi olduğuna vurgu yapan Kurtman, “Ben, Anadolu Ajansı ve ÇGD ile büyüdüm” ifadelerini kullandı.

ANILARINI ANLATTI
Meslek hayatı boyunca birçok başarılı habere imza atan Seyhan Kurtman, gazetecilik ile ilgili yaşadıklarını paylaştı. Kurtman’ın Anadolu Ajansı’ndan mesai arkadaşları olan Fikri Cinokur ve Bünyamin Tokmak, Kurtman’la ilgili anılarını anlattı. Etkinliğin sonunda Kurtman’ın gazetecilikte 20. yılına özel pasta kesildi. Kurtman bir süre de Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştu. (Haber Merkezi)


Haberin linki:
http://antalyakorfez.com/gazeteci-kurtmana-20-yil-kutlamasi/
 
 
 

 
 
© Tüm Hakları Saklıdır. 2022   |   bilgi@cgd.org.tr