Yüksel IŞIK
 Yüksel IŞIK

1961 Tercan doğumluyum. 1987’de Ankara Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. Öğrencilik yıllarımda Yeni Aşama Gençlik Dergisi’nin yayın yönetmenliğini ve gazetecilik yaptım. 1991’de Çankaya Belediyesi’nde Halkla İlişkiler Uzmanı olarak işe başladım. 1995’de aynı belediyenin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine atandım. Bu görevi 2002 tarihine kadar sürdürdüm. Bu süre içinde, halkın gündelik hayatını kolaylaştıracak çok sayıda projenin geliştirilmesi ve uygulanmasında doğrudan rol üstlendim. Başarılı çalışmalarım nedeniyle 2002’de Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine getirildim. 2004 yerel seçimlerinden sonra bu görevimden istifa ettim.

Çağdaş Gazeteciler Derneği Ankara Şube Başkanı olarak görev yaptım.

O tarihten bu yana kamu hizmetinden edindiğim tecrübelerden hareketle kurumsal stratejik iletişim, kişisel gelişim, iletişim beceri ve teknikleri, algı yönetimi, itibar ve insan ilişkileri üzerine seminerler, konferanslar veriyorum; danışmanlık yapıyorum.

Entelektüel bilgi ve becerimi paylaşmak amacıyla günlük gazete ve haber-yorum sitelerine güncele ilişkin yorumlar yazıyorum. Yayınlanmış çok sayıda kitabım bulunuyor.

Beşi çalışma yaşamı, beşi de toplumsal ve bireysel gelişim alanında yayımlanmış on kitabım daha bulunmaktadır.
 
 
 

 
 
© Tüm Hakları Saklıdır. 2021   |   bilgi@cgd.org.tr